samolepky na stenu

 

 


FAQ

FAQ: Často kladené otázky

Sú nálepky na stenu Flafy premiestniteľné?
Naše nálepky nie sú premiestniteľné. Je možné ich síce ľahko odstrániť, ale nie sú opakovane použiteľné.

Kde je nálepky na stenu Flafy možné použiť?
Naše nálepky možno použiť na akýkoľvek hladký, rovný povrch, ako sú napr. okná, zrkadlá, dvere, dokonca chladničky a samozrejme steny. Neaplikujte ich na radiátory, krby a nerovné povrchy.

Môžem aplikovať nálepky Flafy na tapetu?
Môžete. Myslite však na to, že pri odstraňovaní nálepky z tapety môžete tapetu poškodiť (nálepka môže strhnúť papierový povrch tapety).

Ako sa nálepky na stenu Flafy aplikujú?
Navštívte našu sekciu „Ako aplikovať samolepku“, kde nájdete postup krok za krokom pri veľkých aj malých samolepkách. K dispozícii Vám bude tiež návod na použitie, ktorý prikladáme ku každému výrobku.

Ako môžem odstrániť nálepky na stenu Flafy?
Najjednoduchší spôsob je opatrne ju stiahnuť. Môžete si pomôcť zohriatím povrchu nálepky fénom, čím zmäkčíte lepidlo.

Môžem použiť nálepky na stenu Flafy na čertvo namaľovanú stenu?
Odporúčame, aby ste nechali múry aspoň týždeň schnúť, predtým, ako aplikujete naše nálepky. Povrch, na ktorý nálepku aplikujete, musí byť vždy suchý. Ak omietka resp. farba nie je riadne vysušená, môže sa nálepka odlepiť pôsobením vlhkosti.

Čo ak sa mi nálepku podarí poškodiť pri aplikácii?
Žiaľ nemôžeme niesť zodpovednosť za chyby vykonané počas aplikácie našich nálepiek spôsobených zákazníkmi a teda ani za poškodenie nálepiek. Z tohto dôvodu si prosím pozorne prečítajte návod na aplikáciu nálepiek a pozrite si ukážkové video. Pri aplikácii buďte trpezliví a neponáhľajte sa.

Čo ak sa pri odstraňovaní nálepky poškodí náter steny?
Aj keď sa podľa našich skúseností pri odstraňovaní nálepky náter nepoškodí, nemôžeme žiaľ niesť zodpovednosť za akékoľvek poškodenie farby, najmä ak náter bol menej kvalitný, alebo nálepka bola strhnutá zo steny nešetrne.

Ak nálepka zostala na povrchu počas niekoľkých rokov, je prirodzené, že farba pod nálepkou môže mať iný odtieň ako okolie (napr. okolie vybledne pôsobením slnka).