Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia - 8:00 - 16:00
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

 

 

 

 

 

 1. Úvod
 2. Obchodné podmienky

Všeobecné obchodné podmienky pre nákup v tomto internetovom obchode

ÚVODNÉ USTANOVENIA

Nákup prostredníctvom internetového obchodu www.flafy.sk môžu uskutočniť fyzické aj právnické osoby bez obmedzenia, za predpokladu, že budú dodržiavať tieto všeobecné obchodné podmienky (ďalej iba VOP).
Objednaním tovaru dáva zákazník súhlas s týmito VOP.
Predávajúci: spoločnosť Stickers  s.r.o., so sídlom Kollárova 2135/5, 903 01 Senec, Slovenská republika, IČO: 46 408 959, zapísaná v Obchodnom registri OS Bratislava I., odd.: Sro, vl. č. 76703/B.
Kupujúci: Fyzická osoba alebo právnická osoba, ktorá svojou objednávkou tovaru vstúpila do závúzkovoprávneho vzťahu s predávajúcim.
Tovar: produkty alebo služby, ktoré sa nachádzajú v ponuke internetového obchodu www.flafy.sk.

OBJEDNÁVANIE TOVARU

Kupujúci si môže objednať ktorýkoľvek tovar, ktorý sa nachádza v ponuke internetového obchodu www.flafy.sk
Tovar si môžete objednať správnym vyplnením objednávky v internetovom obchode (prípadne si môže tovar objednať emailom na adrese info@flafy.sk alebo telefonicky na čísle: 0905 952 941).
Po výbere produktov a odoslaní objednávky dostane kupujúci potvrdenie o doručení objednávky na svoju e-mailovú adresu.
Po potvrdení objednávky vzniká záväzkovoprávny vzťah medzi kupujúcim a predávajúcim. Kupujúci sa tým zaväzuje za objednaný a dodaný tovar uhradiť celú kúpnu cenu, vrátane transportných nákladov („poštovného“), vyčíslených pri uskutočnení objednávky.
Kupujúci potvrdením objednávky potvrdzuje aj pravdivosť a správnosť vyplnených údajov v objednávke.

Objednávka tovaru musí obsahovať:

 • Meno a priezvisko kupujúceho
 • Kompletnú poštovú adresu pre doručenie tovaru (ulica, číslo, mesto, PSČ)
 • Telefónne číslo a e-mail
 • Presný názov tovaru
 • Počet kusov z každej položky tovaru
 • Spôsob úhrady za tovar (dobierka, prevod na účet)
 • Spôsob prepravy a prevzatia tovaru  (poštou, osobný odber)


Objednávka pre právnické osoby musí obsahovať aj:

 • IČO a ak je platcom DPH, tak aj IČ DPH spoločnosti
 • Kontaktnú osobu
 • Fakturačnú adresu (ak je iná ako adresa dodania)

PLATOBNÉ PODMIENKY A CENY

Kupujúci môže vykonať platbu za tovar jedným z nasledujúcich spôsobov:
Pred prevzatím tovaru:

 • bankovým prevodom: Tatra banka, a.s., Senec, číslo účtu: 2922865288/1100 poštovou poukážkou na adresu: Stickers s.r.o., Kollárova 5, 90301 Senec
 • elektronickým bankovníctvom (TatraPay, CardPay, SporoPay, VÚB Platby, UniPlatba, OTPpay, ČSOB Platobné tlačidlo, Poštová banka Platby ONLINE, Volksbank VeBpay)

Pri prevzatí tovaru:

 • poštovou dobierkou
 • osobne

Ak zákazník, pri platbe pred prevzatím tovaru, neuhradí objednaný tovar do 14 dní od potvrdenia objednávky, predávajúci ma právo označiť objednávku za neplatnú. Zároveň zaniká záväzkovoprávny vzťah medzi kupujúcim a predávajúcim.
V každej zásielke s objednaným tovarom bude priložená faktúra (daňový doklad). Fakturovaný bude objednaný tovar a prepravné náklady. Prepravné náklady sú znižované v závislosti od hodnoty kupovaného tovaru. Od sumy 49 Eur poštovné neúčtujeme (platí len pre Slovenskú republiku). Platné ceny tovaru sú uvedené pri jednotlivých položkách a platia výhradne pre nákup v internetovom obchode www.flafy.sk.


Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu cien tovaru.
Predávajúci garantuje dodanie tovaru za cenu, ktorá bola uvedená v internetovom obchode v čase objednania tovaru.

DODACIE PODMIENKY


Objednaný tovar bude odoslaný kupujúcemu zvoleným spôsobom (poštou, osobne).
Tovar bude odoslaný kupujúcemu do 2 až 14 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Za doručenie objednaného tovaru v rámci Slovenskej republiky predávajúci účtuje prepravné náklady vo výške najviac:

 • 2,49 Eura pri zaslaní cez Slovenskú poštu
 • Pri objednávke nad 49 EUR je doprava zdarma.


Predávajúci nenesie zodpovednosť za:

 • oneskorené doručenie tovaru zavinené doručovateľom (pošta)
 • oneskorené doručenie alebo nedoručenie tovaru zavinené nesprávne udanou adresou prijímateľa
 • poškodenie, zavinené doručovateľom (pošta). Viditeľne poškodený tovar (poškodený obal balíka a pod.) nepreberajte!

 

ODSTÚPENIE OD ZMLUVY (storno objednávky)


Storno objednávky zo strany kupujúceho - ako kupujúci máte právo odstúpiť od objednávky kedykoľvek pred expedíciou tovaru a to bez akéhokoľvek postihu. V súlade so zákonom máte ako zákazník právo odstúpiť od zmluvy do 7 pracovných dní od prevzatia tovaru. Toto právo Vám vyplýva z § 12 Zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č. 108/2000 Z.z.). V prípade, že sa rozhodnete pre odstúpenie od zmluvy v tejto lehote, prosíme Vás o dodržanie nižšie uvedených podmienok. Pri ich splnení Vám bude vrátená kúpna cena tovaru:

 • odošlite list (na adresu Stickers s.r.o., Kollárova 5, 903 01 Senec) alebo email na info@flafy.sk s textom:
  "Chcem jednostranne odstúpiť od zmluvy zo dňa DD.MM.RRRR č. (číslo objednávky) a požadujem vrátenie uhradenej čiastky za tovar na adresu (pokiaľ požadujete vrátenie peňazí na účet, uveďte prosím správne číslo účtu)." Dátum a podpis
 • tovar, ktorý budete odosielať v rámci tejto záruky späť na našu adresu (Stickers s.r.o., Kollárova 5, 903 01 Senec), musí byť v pôvodnom obale, nesmie byť použitý, musí byť nepoškodený, kompletný s originálnym dokladom o kúpe. Neposielajte tovar na dobierku, odporúčame Vám tovar poistiť.
 • tovar je potrebné do lehoty 7 dní od prevzatia doručiť na našu adresu
 • pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru, Vám peniaze za tovar zašleme zloženkou alebo prevodom na Váš účet a to najneskôr do 15 dní po fyzickom obdržaní vráteného tovaru.
 • v prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok, bohužiaľ, nebudeme môcť akceptovať odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho späť

 

ZODPOVEDNOSŤ ZA VADY NA TOVARE, ZÁRUKA


Tovar je odosielaný dôkladne zabalený. Ak je obal prepravou neprimerane poškodený, kupujúci ho môže odmietnuť.
Kupujúci je povinný prehliadnuť tovar bezprostredne pri jeho prevzatí. Pokiaľ je zistené poškodenie, vyhotoví sa záznam o poškodení a predávajúci je povinný poskytnúť primeranú zľavu z dodávky alebo dodať iný bezchybný výrobok. Neskoré reklamácie mechanického poškodenia výrobku už nie je možné uznať. Pred prvým použitím je kupujúci povinný preštudovať záručné podmienky vrátane návodu na použitie a následne sa týmito informáciami dôsledne riadiť. Záručná doba začína plynúť prevzatím veci kupujúcim.
Záruka – v zmysle Občianskeho zákonníka je záručná doba 24 mesiacov.
V prípade, že vec pri prevzatí kupujúcim nie je v zhode s kúpnou zmluvou (tzv. rozpor s kúpnou zmluvou), má kupujúci právo na to, aby predávajúci bezplatne a bez zbytočného odkladu vec uviedol do stavu zodpovedajúceho kúpnej zmluve, a to buď výmenou veci, alebo jej opravou, v prípade, že nie je takýto postup možný, môže kupujúci požadovať primeranú zľavu z ceny veci alebo od zmluvy odstúpiť. To neplatí, pokiaľ kupujúci pred prevzatím veci o rozpore s kúpnou zmluvou vedel alebo rozpor s kúpnou zmluvou sám spôsobil. Rozpor s kúpnou zmluvou, ktorý sa prejaví behom šiestich mesiacov odo dňa prevzatia veci, sa považuje za rozpor existujúci už pred jej prevzatím, pokiaľ to neodporuje povahe veci alebo pokiaľ sa nepreukáže opak. V prípade rozporu tovaru so zmluvou, má spotrebiteľ nárok na tzv. zjednanie nápravy a to:

 • bezplatným uvedením spotrebného tovaru do stavu zodpovedajúceho zmluve prostredníctvom opravy
 • primeraným znížením kúpnej ceny
 • náhradným dodaním výrobku
 • odstúpením od zmluvy


Najprv môže spotrebiteľ požadovať u predávajúceho bezplatnú opravu alebo bezplatné náhradné dodanie spotrebného tovaru. Kupujúci má právo na výmenu tovaru len vtedy, ak to nie je vzhľadom k povahe chyby neúmerné.

POUŽITIE OBSAHU STRÁNOK

Stickers s.r.o. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obsahu - častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie textov, obrázkov, fotografií akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom je bez písomného povolenia Stickers s.r.o. zakázané.

 

 

INDIVIDUÁLNY
PRÍSTUP

Ak si neviete rady, kontaktujte nás
a radi vám pomôžeme. Pre veľké formáty a zložitejšie aplikácie ponúkame kompletný servis, do ktorého spadá konzultácia, zameranie a montáž v rámci celej SR.

 

    

NEOBMEDZENÉ MOŽNOSTI

Kedže sme výrobcovia, tak vám vieme vyhotoviť akýkoľvek formát, motív alebo tvar.

 

 

    

ŠIROKÝ
SORTIMENT

Spolupracujeme so spoľahlivými dodávateľmi z celého sveta. Neustále sa snažíme pre vás vytvárať nové dizajny popisovateľných fólii tabúľ.

 

 

    

VÝHODNÁ
DOPRAVA

Tovar zasielame od 2,99 eur ako doporučnú zásielku. Pri nákupe nad 49 eur máte u nás dopravu ZDARMA.

 

 

 

 

 

 

Copyright Stickers s.r.o.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk